Račianska-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Postupne vznikajúci prepad na novoopravenej Račianskej ulici, cca 50m pred križovatkou s Peknou cestou. Ide o miesto vedľa plynovej alebo vodovodnej šachty. Miesto sa prepadalo ešte pred opravou v roku 2018. Keďže ide o priečnu nerovnosť, prejazd autom dosť cítiť.

11. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, situáciu zatiaľ prešetrujeme, prípadnú reklamáciu budeme uplatňovať u dodávateľa po prešetrení.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. jún 2020

Martin Uváček

Prešetrili ste? Lebo prepad tam stále je.
12. júl 2020

Rasto

Stale neopravene, je tam jama!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania