Stará Vajnorská-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Stará Vajnorská sa podobá, ak trochu viac naprší, skôr na bazén, ako na ulicu. Je to veľmi nebezpečné, lebo vďaka uzavretému nadjazdu na Bojnickej je na Starej Vajnorskej výrazne väčší pohyb kamiónov, ktoré vytláčajú osobne autá ku krajniciach do týchto bazenóv. Vodič netuší, či v tej vode nie je ešte aj dáka jama, kde si zničí auto.

06. marec 2020

Robert

Prihlasujem sa k podnetu aj ja, prikladám foto z opačnej strany starej vajnorskej, slovo bazén je slabe slovo, stačí sa pozrieť na foto.
06. marec 2020

Sidonius

To sú Benátky nie?
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. jún 2020

Robert

Od Marca sa nič nevyriešilo, pred pár dňami keď viac zapršalo zas sa cesta premenila na vodnú nádrž. Prosíme o vyriešenie
25. jún 2020

Robert

nič? ako si všímam magistrát exceluje v ignorovaní na podnety a v neriešení podnetov.
02. júl 2020

Lukas

Pripájam sa, tá cesta keď trochu poprší je katastrofálna. Všade samá voda od uvedenej zákruty na foto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania