Na Revíne-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. marca 2020

Po jesennej rozkopávke cesta nebola daná do pôvodného stavu. Navyše - vrstva betónu sa začína rozpadávať.

06. marec 2020

Anonymný užívateľ

Na mape je uvedený nesprávny názov ulice. Správny názov - Na Revíne.
07. marec 2020

Matej Šebej

@Zadavatel podnetu - poloha na mape je vsak uvedena na ulici Vlarska, preto som pristupil k uprave nazvu ulice. Prosim, poskytnite mi spravne umiestnenie podnetu, na zaklade ktoreho spravim opatovne upravy. Dakujem

Administrátor OPS pre MČ BaNM
07. marec 2020

Anonymný užívateľ

Poloha na mape je správna, ale ten úsek ulice sa reálne volá "Na Revíne". Všetky nehnuteľnosti, ktoré sa na tom kúsku ulice nachádzajú, majú adresu Na Revíne. Pozrite si to na maps google. Zrejme používate neaktuálne mapy.
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.
14. apríl 2020

Anonymný užívateľ

Rozkopávka bola opravená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania