Osuského - ľudia bez domova


Neriešený
meno
Milan 07. marca 2020

Dobrý deň, problém sa na danom mieste opakuje už od roku 2015. Jedná sa o bezdomovcov najprv tam boli dvaja teraz ich tam je 4+ pravidelne sa menia. Robia tam čierne skládky (opakované podnety), Vykonávajú svoje potreby po celej ploche parkoviska, v kríkoch a aj na bývalom detskom ihrisku. Vonku je zima a aj tak to tam zapácha. Bezdomovci bežne chodia za ľudmi sú neodbytný a nasilu obťažujú, veľmi často sa medzi sebou hádajú. Deti sa boja prechádzať v okolí vlastného bydliska. Naozaj budeme ako spoločnosť čakať kým sa tam nestane niečo vážne ? Môžu tu vzniknúť rôzne prenosné choroby, premnožiť sa hlodavce prípadne požiar ( opitý bezdomovci pravidelné ležia v odpade s cigaretou môže to tam začať horieť chytiť sa kotolňa prípadne v okolí parkuje niekoľko desiatok áut.)

11. marec 2020

Lady

24.5.2018 už tam aj dosť masívne horelo, tak sa asi čaká než tam niekto uhorí...

Keď už asi nemôžu odtiaľ dostať oficiálne preč tých ľudí, tak nech pravidelne odvážajú to čo tam nadovliekajú - na upratanie znečistenia z verejného priestranstva má mestská časť priam povinnosť.
24. marec 2020

Peter Leginsky

11.3 pridaný príspevok a dodnes neriešené ani žiadne vyjadrenie. Čo tak stym už niečo spraviť ? Kedysi sa dokonca vtom výklenku kde sa usadili parkovalo. Čiže nás obrali minimálne o 1 parkovacie miesto. Po novom si tam dotiahli dokonca vrak Felicii... nehovoriac o tom že celé okolie smrdí lebo seru asi všade medzi autami v kríkoch atd
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Podnet bol preverený a riešený dňa 24.03.2020. Priestor bol vyčistený a osoby bez domova sa tam nenachádzali. Lokalita je naďalej monitorovaná hliadkami MsP aj v spolupráci s pracovníkmi samosprávy.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
13. máj 2020

Lady

Tak toto nie je vobec pravda - cely home office od 10.3. ich vidime pruamo z okna a su tam neustale aj s ich vecami...
14. máj 2020

Milan

Maximálna lož, ďakujeme mestskej samospráve ktorá je platená z našich daní za to že svojich občanov takto bez hanby zavádza.
02. júl 2020

El Padre

stale su tam!! bordel, vrak felicie a obtazovanie ludi! zakroci samosprava alebo to maju obcania vziat do svojich ruk, kedze sa na tento problem dlhodobo neriesi!
03. júl 2020

Lady

Aj sa to bude po mesiacoch uz riesit, alebo treba vytvorit novy podnet? Alebo napisat priamo staznost starostovi MC?
04. júl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný na Mestskú polícia hlavného mesta SR Bratislavy.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania