Výjazd na Nový most - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

11. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Poškodené dopravné značenie bolo z miesta odstránené.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik dnes opravenú značku osadil na pôvodné miesto.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania