Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 09. marca 2020

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivy pri parkovisku pre kamióny je množstvo odpadu a lístia z jesene na "trávnatej ploche". Prosím o vyčistenie daného miesta od odpadu a lístia.
Ďakujem

10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava - Ružinov nie je správcom tohto pozemku. Upozornili sme ale správcu pozemku aby si pozemok dočistil.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
10. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Admin, Ako Vážne uzavretý???
1,MČ podľa odpovede vyzvala vlastníka na upratanie čiže kým tak nespraví podnet je v riešení.
2, podľa obrázku bol daný podnet zadaný na upratanie RPVPS čiže prosím späť na v riešení.

P.S. kebyže tak rýchlo meníte aj iné statusy kde ste upozornení na vyriešenie prípadne potrebné na preposlanie...
30. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
30. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Potvrdzujem odpad bol odstránený. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania