Odborárska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

11. marec 2020

Andrej

nevsimol si niekto aj velmi prenikavy chemicky zapach pri autobusovej zastavke v pravo za rohom na Vajnorskej?
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Komunálny podnik miesto upratal.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. apríl 2020

Matej

Vďaka! Prosím administrátorov o označenie Vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.