Bulharská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zlomený konár ohrozuje deti a plot

10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia k uviedlo, že podnet preverí. Oddelenia tvorby mestskej zelene následne po obhliadke navrhne potrebné opatrenia.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie tvorby mestskej zelene vykonalo obhliadku miesta dňa 11. 5. 2020. Uvádzaný zlomený konár bol už odstránený.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania