Astronomická-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
ja 09. marca 2020

Voda neodteká do kanalizácie.

12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pozemok (na liste vlastníctva evidovaný pod číslom 1207/191, register C) je v správe mestskej časti Ružinov.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zadali sme kanalizáciu do zoznamu na tlakové čistenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania