Mlynské Nivy-Dopravné značenie-značka na ceste-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

stačí ísť autom do OBI a pochopíte čo tu je zle. Od Kruháča ako prichádzate sú tu absolútne neviditeľné čiary označujúce cestu, smer jazdy, odbočenie, až kým prídete k OBI, prechod neviditeľný, vlastná skúsenosť ako chodec, tu Vás veru autay nepustia! hneď keď sa vychádza z OBI je tma stopka, ktorá nieje často dodržiavaná, do toho tam vybehne auto, chodec - odporúčam ako super adrenalínový zážitok, ak máte rodinu a hypotéku, radšej sa poistite pred návštevou tohto centra. nakoľko značenie tam zjavne bolo robené ešte v 20storočí. prosím Vás pozrite sa na to. choďte sa osobne presvedčiť!

10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
17. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnetovaná komunikácia je v správe Magistrátu hlavného mesta. Preposielame podnet na riešenie im.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
18. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

riešenie podnetu nie je v kompetencii magistrátu hlavného mesta, pretože predmetný priechod pre chodcov sa nachádza na súkromnom pozemku.

Správca dopravného značenia upozorní zodpovedné osoby z obchodného domu OBI na potrebu obnovy dopravného značenia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. máj 2020

Michal

overoval som si v akom štádiu to celé je. Tak aj oficiálne, som rád že sa podľa týchto slov všetci zainteresovaní snažím-e 🙂✌️, škoda len, že sa to nezrealizovalo, keď bolo parkovisko a okolie OBI prázdne kvôli karanténnym opatreniam. Teraz to bude o to komplikovanejšie 😔
03. júl 2020

Michal

máte nejaký update? alebo občan musí v záujme zdravia a bezpečnosti občanov naháňať OBI sám? vďaka
05. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Michal,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Obchodný dom OBI
31. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný zodpovednému subjektu.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
31. júl 2020

Michal

dodnes sa neudialo ani Ň, celé značenie už od kruháču po pracovisko OBI je neviditeľné 👥 no takto sa na Slovensku plnia sľuby ✌️ ale asi to nie je pre OBI priorita, iný dôvod neexistuje prečo sa to za tie mesiace nenatrelo... zvlášť keď mali prázdne Parkovisko a zavreté počas KORONY

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania