Istrijská-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

trava v okoli zastavky je doslova posiata spakmi a uz je ich nenormalne mnozstvo

10. marec 2020

Obyvatelka DNV

je to zastavka Mlynska
24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania