Údernícka - neporiadok zo stavby na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý

Bordel zo nedalekej stavby na chodniku.

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Stav znečistenia bol preverený miestnou ohliadkou, v čase jej konania sa odpad na komunikácii už nenachádzal (fotodokumentácia).

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania