Športová-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Romana 13. marca 2020

Chcela by som upozorniť na sporné značenie na ulici Športová - Bratislava Nové Mesto. Na začiatku ulice je značená jednosmerka a v opačnom smere na tej istej strane ulice je značka "Daj prednosť v jazde" a prikázaný smer vpravo.

13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.
18. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania dopravné značenie platí pre cyklistov, ktorý môžu chodiť v protismere.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania