Hlboká cesta-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Martin 12. marca 2020

Na Hlbokej ceste je poškodený stĺpik.

12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet bude riešiť oddelenie dopravy v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania