Limbová-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Matúš Labanc 13. marca 2020

Docasna dopravna znacka na ulici Limbova pri krizovani s Vlarskou znemoznuje vyhlad do krizovatky a auta musia nebezpecne vychadzat na hlavnu cestu.

13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré ho na mieste preverí.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik dnes značku premiestnil na vhodnejšie miesto.
S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. marec 2020

Matúš Labanc

Velmi pekne dakujem za bleskove vyriesenie problemu :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania