Kovorobotnícka-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Karol Lendel 11. marca 2020

Dobrý deň,
na Kovorobotníckej ulici (smer od Rádiovej), ak prší neodteká poriadne kanál a zadržuje tam pomerne dosť vody.
Ďakujem za vyriešenie podnetu.
Lendel

12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania