Pri Šajbách-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Dobry den prosim o obnovu uz par rokov chybajuceho vertikalneho dopravneho znacenia zeleznicne priecestie so zavorami A25. dakujem

11. marec 2020

Martin

Zišiel by sa tam aj prechod pre chodcov...
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií preverilo podnet a uviedlo, že osadenie dopravného značenia bolo zaradené do objednávky pre dodávateľa služby. O dokončení realizácie Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. január 2021

Rendezak

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za informáciu a ospravedlňujeme sa, že sme o vyriešení neinformovali. Sme radi, že sa podnet podarilo vyriešiť.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? v roku 2020

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania