Tupého-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Podnety_Bronislavy 13. marca 2020

Vo vyznačenom úseku Tupého ul., resp. od konca ulice chýba značka, ktorá by informovala vodičov, že sa nachádzajú v ZÓNE. Daná značka je iba na začiatku, pri vstupe na Tupého a na Kyjevskej. Z tejto vyznačenej strany je taktiež nevyhnutná. Navyše v danom úseku absentuje aj ďalšia značka, upozorňujúca vodičov na pohyb peších a cyklistov. Komunikácia je BEZ chodníka a naozaj sa tu pohybujú peší (psíčkari, deti, rodiny s kočíkmi..). V dohľadnej dobe žiadame o osadenie daných dopravných značiek. To je minimum, čo môže Mč k tejto problematike Tupého spraviť. Ďakujeme.

27. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania
dobudovaná dočasná cesta nie je v správe MČ BANM. Jedná sa o nezaradenú účelovú komunikáciu.
Z uvedeného dôvodu nie je možné osadiť nové dopravné značenie.

Kancelária starostu
03. august 2021

Martin Stastny

Dobry den samosprava,
prepacte ale takato odpoved je hodna "uradnickeho ignoranta" ta znacka ma riesit "BEZPECNOST" ludi ktory su Vasi chlebodarci.
Ked ju nie je mozne osadit na uvedenu komunikaciu, tak ju osadte na najblizsie mozne miesto kde to mozne je aby "Zona 30" mala zmysel!
Ak neviete riesit podnety ludi, asi tu potom nie ste pre ludi, a mali by ste sa nad svojou pracou zamysliet.

M.Stastny
29. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

dopýtali sme sa samosprávy, či neprišlo k zmenám, ktoré by umožnili značenie osadiť.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania