M. Schneidera Trnavského-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Peter Oravec 16. marca 2020

Pod "skleníkom" pri zastávke autobusov sú rozbité a nebezpečné schody smerom k "skleníku", ktoré sa však používajú ako súčasť bežného chodníka. Prosím o opravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania