Plzenská-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Peter Oravec 15. marca 2020

Parkovanie na chodníku na Plzenskej v rozpore so zákonom. Nie je dodržané ani 1,5 metra chodníka pre chodcov, ani parkovanie pri okraji cesty. Prosím o riešenie mestskou políciou a sústavnú kontrolu.

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Vedenie Exp. BA II bolo informované o probléme v tejto lokalite a hliadky sa jej budú venovať. MsP nemá dostatočné kapacitné možnosti k okamžitému eliminovaniu všetkých protiprávnych konaní páchaných na verejných priestranstvách. Daný stav jej neumožňuje nepretržitý dohľad nad všetkými kritickými miestami. Aj napriek tomu je potrebné v prípade, ak občania vidia na tomto mieste zaparkované vozidlo ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov.
Ďakujeme za podnet.
09. máj 2020

Peter Oravec

Tie autá tam takto parkujú denne celý rok, takže nie je potrebné žiadne hlásenie polícii, stačí tam iba prísť a riešiť to. Lenže mestská polícia ignoruje aj tento podnet. Mestská polícia je organizácia magistrátu, takže Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
09. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Dobrý deň, civilizovane by sa to dalo vyriešiť napríklad takto (foto je z Krížnej ulice).
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania