Bajkalská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Z nadjazdu visí kus oplechovania. Pri väčšom vetre môže odletieť a zraniť niekoho na chodníku, vedúcim pod nadchodom, prípadne poškodiť auto, ktoré bude pod nadjazdom prechadzat (alebo tam parkuje). Prosíme opraviť alebo aspoň čo najskôr odstrániť ten visiaci kus plechu.

18. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že napravenie prevísajúceho plechu bolo zadané zmluvnému dodávateľovi na odstránenie.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik dnes plech odstránil.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania