Rybničná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Tento chodník je veľmi frekventovaný. Je ale neskutočne zanedbávaný. Tým, že na ceste sa tvoria mláky, tak autá všetkú špinu z cesty špliechajú na chodník. Keď voda vyschne, tak chodník zostáva neskutočne špinavý a prašný. Uvedomujem si, že magistrát nemá dostatočné kapacity, ale dohodnite sa prosím nech to Vajnory čistia. Vajnory majú k dispozícii šikovný mechanizmus, ktorý to vie raz dva vyčistiť, pravidelne ale.

16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Komunálny podnik chodník vyčistil.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
08. apríl 2020

Branislav Nopp

No, ale iba čiastočne. Druhú polovicu nie, prosím ponechať otvorené.
09. apríl 2020

Branislav Nopp

nevyčistené
09. apríl 2020

Branislav Nopp

páni z komunálneho podniku odviedli až nadľudský výkon, keď vyčistili snáď len 5 m. reklamovať a vyčistiť až min od priechodu na križovatke po ďalší priechod
09. apríl 2020

Branislav Nopp

páni z komunálneho podniku odviedli až nadľudský výkon, keď vyčistili snáď len 5 m. reklamovať a vyčistiť až min od priechodu na križovatke po ďalší priechod
10. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Nopp,
podnet nechávam otvorený a komentár s fotografiami preposielam samospráve.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
16. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií. Oddelenie k podnetu uviedlo, že vyčistenie daného chodníka bude zaradené do plánu čistenia.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie správy komunikácií chodník zaradilo do plánu čistenia. Dňa 18.4.2020 došlo k vyčisteniu chodníka v celej dĺžke na ulici Rybničná – vo vnútri Vajnor.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. apríl 2020

Branislav Nopp

dakujem, budeme to monitorovat, vsimol som si to. Som, rad, ze ste ho zaradili do pravidelneho cistenia, pretoze cesta je v zlom stave a ked prsi, tak vsetku spinu z cesty auta striekaju na chodnik.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania