Bojnická-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Zaslané samospráve
meno
Jana Packová 15. marca 2020

Stĺpy na Bojnickej ulici 20 (na celej ulici oproti firmám kade jazdí 57 autobus) sú dlhodobo nefunkčné a prehnité a jeden z nich nám padol do záhrady. Tieto stĺpy ohrozujú zdravie a majetok ľudí, nevieme, kedy padne ďalší, všetky sú hrdzavé. Nehovoriac o tom, že dané osvetlenie je nefunkčné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.