Poľná-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Michal K. 18. marca 2020

Na Polnej ulici pri krizovatke s Moskovskou chyba priechod pre chodcov a kus chodnika. Na jednej strane ulice chodnik je, no konci v ceste a nepokracuje, takze nie je mozne bezpecne prechadzat cez cestu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania