Údernícka - vrak vozidla Audi bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Novy vrak na parkovisku pred kupaliskom Matadorka.

19. marec 2020

Matus Gergely

Treba nahlásiť polícii, oni ho potom na "ich" náklady vedia odtiahnuť. 🙂
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, ďakujeme za Váš podnet.
Vozidlo bolo zaradené medzi vozidlá určené k odstráneniu prostredníctvom zmluvného dodávateľa mestskej časti Bratislava - Petržalka. Predpokladaný termín odstránenia je do konca mesiaca júna 2020.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
10. jún 2020

Slavomír Trnavský

Myslim, ze s odstupom mesiacov podnet nebude aktualny. Keby ste si dali namahu, zistili by ste, ze parkovisko vyuziva nejaky autoservis ako docasne ulozisko vrakov a riesili by ste tuto skutocnost, ak je parkovisko vo vlastnictve, prevadzke statnej spravy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania