Miletičova-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Peter Oravec 20. marca 2020

Nepoužívaná zničená telefónna búdka na Miletičovej ulici. Prosím o odstránenie.

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.