Krížna-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 19. marca 2020

Poškodené obrubníky okolo stromov na Krížnej pri Tržnici. Prosím o opravu a údržbu.

19. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá EKO podnik VPS.

Kancelária starostu
20. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS opravu bude realizovať Tržnica. Čakáme na vyriešenie.

Kancelária starostu
26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dnes potvrdili opravu poškodených obrubníkov / šajby okolo stromov. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
26. marec 2020

Peter Oravec

Nie, nie je vyriešený! Jeden obrubík tam dnes opravoval nejaký človek. Ale poškodený tam nie je jeden. Koľko zdevastovaných, rozbitých, poškodených obrubníkov okolo stromov okolo tržnice tu potrebujete nafotiť, pán Kusý? Obídem to, nafotím všetky, ok?
01. máj 2020

Martin Uváček

Obrubníky okolo stromov sú už opravené.
12. máj 2020

Martin Uváček

Podnet vyriešený.
09. jún 2020

Peter Oravec

Dobrý deň, nie je to celkom tak.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania