Kadnárova-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 19. marca 2020 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pozdlz celej Kadnarovej az do Race je takmer zmazane znacenie pre cyklistov. Piktogramy tak vobec nie je vidiet a vodici nedavaju na cyklistov pozor. Prosim o urychlenu obnovu znacenia na cesta a idealne vybudovanie oddelenej cyklotrasy medzi Racou a Krasnanmi.

19. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. apríl 2020

Anonymný užívateľ

Presiel mesiac od nahlasenia podnetu. Mesto chce, aby ludia pouzivali bicykle, ale nedokaze ani nastriekat farbu a obnovit znacenie? Vdaka, ze znacenie obnovite.
03. august 2020

Michal

Ako sa pohlo toto?
06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. august 2020

Michal

Ako na nom pracujete, ked sa nic nezmenilo? Prosim, uvedte termin predpokladanej alebo dohodnutej obnovy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.