Krasinského-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 23. marca 2020

Čo? dlhodobo odstavená, ojazdená a nepotrebná Honda Civic combi vo svetlej striebornej metalíze
Prečo? opustené staré vozidlo narúša estetický vzhľad MČ Ružinov a dlhší čas zbytočne zaberá parkovacie miesto, predstavuje aj lákadlo pre vandalov a bezdomovcov
Kde? koniec Krasinského, parčík poblíž futbalového ihriska

-- doplnok --
vozidlo: BA-614XR (platné tabuľky EČV, nevyradené z evidencie vozidiel), r.v 1999, VIN SHHMB8770XU101430
neplatná emisná a technická kontrola (20.03.2019): EK SKJi 839 255, TK SKJi 408 249
PZP platné: Wüstenrot, 6061259005, od 05.11.2009
iné: relatívne nedotknuté vozidlo (mierne ošúchané), vzadu jedna podhustená pneumatika, bez úniku prevádzkových kvapalín, dovezené v roku 2008
pozemok spravuje: Magistrát hlavného mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/H4euF

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pozemok na ktorom sa vozidlo nachádza je v správe mestskej časti Ružinov.

Podnet preposielame na MČ Ružinov.

S pozdravom.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.