Ľudové námestie-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Dlhodobo pretrvávajúce

24. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol ihneď zaslaný spoločnosti OLO na vyriešenie.
Uvedené odvozné miesto bolo dočistené v rámci riadneho odvozu dnes 24.3.2020 ( viď foto ).
V stojisku zberného hniezda sa okrem papiera a plastu nachádzal aj iný odpad.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania