Bezručova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Stojisko na smetné kontajnery bolo prístupné, napriek k tomu smeti pohodené vedľa pri vchode do domu

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: I + V, správa nehnuteľností, s.r.o., Miletičova 80, 821 08 Bratislava

02/53637014, 02/53637015
0903421277, 0903409499
iplusv@iplusv.sk
24. marec 2020

orel skalný

To: Samospráva pošlite, prosím výzvu, konať máte predca VY, prípadne uvaliť pokutu ak sa to bude opakovať, 3x výzva a následne pokutu - vybavené. TOTO nieje riešenie, že sem zavasite kontakty na správcu pozemku. Pracujte adresne, prosím a s podpisom úradníka pri odpovedi do appky Odkaz pre Starostu
25. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Vyriesene

S pozdravom
Mário Mordavský
I+V správa nehnuteľností, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania