Edisonova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Lia Kamikadze 23. marca 2020

Nonstop sa opakujuci problem v poziarnickej ulicke medzi domami na Trnavke ulic Edisonova a Táborska, susediacimi s ulicami Galvaniho - oproti Casa Mia a vydajna Mall.sk a ulice Pri zvonici.
Neustale kopiaci sa odpad po takychto koplach v kazdej brane, vjazde. Nevieme, kto a kedy ten odpad znasa. Ulicka sa neda uzamknut branou. Kopiaci sa odlad a mnozenie hlodavcov.

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
25. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dočistenie požiarnej uličky Táborská – Edisonova bolo zadané nášmu dodávateľovi a bude zabezpečené v najbližšej dobe.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
25. marec 2020

Lia Kamikadze

Velmi pekne ďakujeme.
31. marec 2020

Lia Kamikadze

Vykali ostali a aj maly odpad.
31. marec 2020

Odkaz pre starostu

Ďakujem za aktualizáciu a preposielam samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.