Pavlovova-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Michal 23. marca 2020

Dobrý deň. 
Chcel by som pekne Vás požiadať o zavedenie tabule/í "Zákaz vodenia psov" spolu so Zákazom znečisťovania a uvedením pokuty na bytový dvor medzi ulicami Svätoplukova - Pavlovova. Bol to čistý zelený park, o ktorý sa majitelia bytov na Svätoplukovej a Pavlovovej starali a stále starajú, vysádzajú kvetiny, hrajú sa tu deti s dospelými,zbierajú výkaly. Posledné 2 roky sa tu presídluje veľké množstvo psíčkarov z okolitých ulíc, ktorí objavili toto jediné, čisté a zelené priestranstvo, ktoré znečistujú výkalmi psov a konármi. Psy rozrýpavajú upravený dvor na nespoznanie a rušia susedov neprestajným štekaním. Poprosil by som o umiestnenie tabule pri všetkých vstupoch na zelené priestranstvo, spolu s občasnými kontrolami, či je to dodržiavané.  Ďakujem veľmi pekne za kladné vybavenie

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

do vnútrobloku dáme osadiť tabuľky „Zákaz znečisťovania verejného priestranstva“ a „Zákaz voľného pohybu psov“. Dúfame, že tieto oznámenia povedú k zlepšeniu situácie, nakoľko pri zákaze voľného pohybu psov už nebudú majitelia psov využívať túto plochu ako výbeh.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
23. marec 2020

Michal

Ďakujem veľmi pekne za kladnú odpoved.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.