Viedenská cesta - stará časť - vyvalená značka a plný smetiak

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Vyvalene označenie na Magio pláži, plný smetiak vedľa, rozbitý chodník popri.

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Len nedávno prešiel Sad Janka Kráľa spolu s Tyršovým nábrežim pod správu magistrátu, dovtedy ho spravovala mestská časť Petržalka. Mesto si plne uvedomuje zanedbaný stav celej oblasti, ale aj jej mimoriadny význam pre verejnosť a obyvateľov mesta. Z tohto dôvodu pripravuje projekt celkovej revitalizácie zeleného parku. Ten má pozostávať z obnovy mobiliáru parku, výrubu chorých stromov a výsadby nových náhradných drevín, neskôr aj z úpravy plôch na nábreží, ktoré sú technicky rovnako súčasťou parku, opravy chodníkov, osvetlenia prvkov zverokruhu a fontány.

Nateraz ohľadne poškodeného chodníku prosíme o trpezlivosť. O plnom odpadkovom koši oboznámime oddelenie správy komunikácií, ktoré preverí plnenie plánu jeho údržby. O vyvalené značenie sa postarajú kolegovia z komunálneho podniku.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka už bola odstránená a koše vysypané.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania