Račianska-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Neporiadok v okolí elektrickej skrine - Račianska 125. Burina, neodpratané lístie, čoskoro tam bude džungľa.

25. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik dnes lístie a neporiadok okolo elektrickej skrine poupratal. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2020

Martin Uváček

Vďaka. Pri týchto podnetoch naozaj cítiť vytvorenie komunalneho podniku. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania