Kadnárova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Vidno na fotografii.

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravnú značku už Komunálny podnik opravil.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. apríl 2020

Martin Uváček

Máte v tom trochu chaos. Značka z podnetu je koniec zóny a je na strane v smere do Rače. Podľa dnešnej fotky značka nebola opravená, len demontovaná. Značka z fotky je na opačnej strane cesty. Podnet bude vyriešený až keď sa značka opätovne osadí na miesto.
16. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. máj 2020

Martin Uváček

Značka koniec zóny bola opätovne osadená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania