Koľajná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobry den, prosim o odpratanie vriec s odpadom za garazami pri vstupnej brane do arealu, dakujem

25. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na nečistotu. Zabezpečíme jej likvidáciu v priebehu najbližších dvoch týždňov.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
25. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Odpad z miesta na fotke i v širšom okolí dnes zlikvidovali inšpektori životného prostredia.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.