Trnavská cesta-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve
meno
Peter Oravec 25. marca 2020

Krivá tyč na kôš, ale bez koša na Trnavskej pri križovatke s Bajkalskou. Prosím o vyrovnanie tyče a osadenie koša... a o údržbu!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.