Trnavská cesta-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 25. marca 2020

Zrejme tyč po smetnom koši na zastávke autobusov na Trnavskej ceste pri križovatke s Bajkalskou. Prosím o odstránenie tejto zbytočnej a nebezpečnej tyče vrátane odstránenia jej betónového podstavca v zemi, ako aj o úpravu terénu po odstránení tyče a jej betónového podstavca.

26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania