Trnavská cesta-poškodený stĺp verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 25. marca 2020

Otvorená a tým nebezpečná elektroinštalácia na stožiaroch pred športovou halou Pasienky. Prosím o opravu.

26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania