Kukučínova-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Tomáš 28. marca 2020

Oproti objektom MO SR na ul.Kukučínova - dlhodobo vyblednuté, ľahko prehliadnuteľné zvislé dopr.značky (B34, P8).

Je to zámer zo strany Slovenskej správy ciest Bratislava ?

30. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že oprava dopravného značenia je zaradená do plánu opráv na 2. polrok 2020.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. september 2020

Tomáš

Hotovo ... !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania