Kalinčiakova-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Karolina M. 28. marca 2020

Nakolko je Park Jama vzhladom na aktualnu situaciu zavrety, rada by som sa opytala naco je vo vecernom case zapnute osvetlenie? Nie len, ze zbytocne plytvame elektrickou energiou ale tiez to zbytocne podnecuje “sportovcov” a partie aby preliezali plot a do uzatovreneho parku aj tak chodili aj ked je to zakazane

01. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie správy majetku a vnútornej správy.

Kancelária starostu
08. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia správy majetku a vnútornej správy v parku JAMA bolo vypnuté osvetlenie a to v častiach ako sú lavičky, mólo, jazierko a osvetlenie trávnika.
Verejné osvetlenie nie je možné vypnúť.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania