Dulovo námestie-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Peter Oravec 31. marca 2020

Poškodený obklad okolo vyvýšenej trávnatej plochy na Dulovom námestí. Prosím o opravu.

31. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
31. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov zabezpečí opravu obloženia na Dulovom námestí.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
16. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania