Bárdošova-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Stanislav 28. marca 2020

Čierna stavba (murovaný vchod a prístrešok na smetiak) blokuje chodník a núti chodcov zostúpiť na cestu, kde sú ohrozovaní autami (je to navyše pravá strana cesty).

30. marec 2020

Jozef

Stanislav - a čo ďalej, garáž je v pohode ?
01. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
01. apríl 2020

Stanislav

Co sa týka garáže, tá je tam tiež veľmi ošemetne, je to tam celé zúžené a je tam vybetónovaný schod, neviem, ako na tom mieste plánujú riešiť ten nový chodník.
01. apríl 2020

Monika

Stanislav - postupuješ neuveriteľne rýchlo, onedlho budeš pri betónovom múre. :)
Nakoľko starosta avizoval II. etapu, verím, že to majú už premyslené.
02. apríl 2020

Stanislav

Ďalej zatiaľ nejdem :-) Som zvedavý, čo odpovie oddelenie investícií a verejného obstarávania, ale nemám žiadne veľké očakávania.
Na tú druhú etapu som zvedavý a dúfam, že sa im podarí aspoň tak, ako prvá etapa, za ktorú ich musím pochváliť, aj keď trvalo niekoľko rokov, kým to samospráva zrealizovala.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania