Stromová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Zaslané samospráve

Dlhodobo nefunkcne 2 lampy priamo oproti Ministerstvu Skolstva. Kedze priamo oproti cez ulicu su lampy demontovane je asi na 100m ulice od zastavky trolejbusu Stromova uplna tma v noci to vobec nepomaha ani schodisku k bytovke Stromova 6-8

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.