Cesta na Červený most-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
xyz 01. apríla 2020

Pod zastávkou MHD „Červený most P+R“ - dlhodobo neporiadok/odpadky.

02. apríl 2020

Miriama Holobradá

Skúste to pozbierať, to bude najefektívnejšie 😉
03. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, smeti vyzbierajú naši pracovníci.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 2.štvrťrok 2020

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
09. apríl 2020

xyz

Podnet/problém vyriešený.
Ďakujeme.
10. august 2020

Tomáš

Cesta na Červený most-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zastávka MHD č. 43 „Červený most P+R“ - napriek „prítomnému“ smetnému košu, neporiadok, začínajúca čierna skládka, vytvorená ľudským odpadom.
10. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

aktualizovaný podnet bol preposlaný zodpovednému subjektu: Mestské lesy

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

smeti sme vyzbierali.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
05. marec 2021

Tomáš

Cesta na Červený most-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Cesta na Červený most, zastávka MHD (č. 43) „Partizánska lúka“- opäť vzniká smetisko, nepretržite „dokrmované Ľudským Odpadom“.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania