Cyrilova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Peter Oravec 06. apríla 2020

Kompletne zničená trávnatá plocha parkujúcimi autami pri Metodovej ulici. Prosím o obnovu trávnika a civilizované riešenie parkovania.

06. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania