Tomášikova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Bakos 06. apríla 2020

Jedného vraku sme sa zbavili a už tu máme druhý. :(

06. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Oddelenie životného prostredia uviedlo, že vozidlo bude preverené a následne naň bude vylepená zákonná výzva na odstránenie do 60 dní.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. apríl 2020

Lukáš Bartošovič

snad tato Skoda nedopadne ako zmienovany vrak Opla...
VIN TMBCA41Z88B150226 - databazy seka, stkonline a podobne neposkytli ziadne vysledky
ani aplikacia policie o vozidlach v patrani https://www.minv.sk/?odcudzene-mot-vozidla
akurat vin dekoder priniesol aspon nieco, napr. ze vozidlo bolo vyrobene na Ukrajine https://www.vindecoderz.com/EN/check-lookup/TMBCA41Z88B150226
19. apríl 2020

Anonymný užívateľ

Už mu chýbajú aj svetlá.
23. apríl 2020

Lukáš Bartošovič

aj svetla, aj vzduch v pneumatikach (minimalne dve su podhustene)
ale pribudla vyzva na odstranenie, ha!
mix fotiek zo vcera a dnes
09. jún 2020

Lukáš Bartošovič

zopakuje sa scenar z podnetu 43366? (Opel)
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo sme dnes dali odstrániť na určené parkovisko.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. jún 2020

Lukáš Bartošovič

ano, potvrdzujem, okolo obeda sa uz na parkovisku nenachadzalo
mimochodom, dnes okolo 00:45 sa pri vozidle vyskytovali dvaja "specialisti" v podozrivej Felicii, ktori sa zjavne chystali na nocnu demontaz dalsich dielov (kapota bola odklopena) - avsak hliadka statnej policie im to zatrhla :P

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania