Čiernovodská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
PB 06. apríla 2020

Citroen SA-784DG s TK a EK 11/2019 dlhodobo odstavený na Čiernovodskej ulici vo Vrakuni.

15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, odstavené vozidlo sme postúpili na Okresný úrad Šaľa, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, ktorý dané vozidlo rieši podľa platnej legislatívy. Keďže spomínané auto ma platné EČV, nemôže byť kvalifikované ako vrak.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Karin Hinza
referát regionálneho rozvoja a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania