Mlynské Nivy-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

dobrý deň, posielam ako samostatný podnet. 2.4 boli nahlásené dve ďalšie značky, ktoré k dnešnému dňu už sú opravené, ale táto je ďalšia. zhodou okolností sa nachádza 5metrov od tej opravovanej, ale tak to si zrejme pracovníci nemohli všimnúť 😊 alebo to nemali v popise denných opráv, ktoré musia vykonať. fakt ma zaujíma ako to funguje 😀 lebo ak prišli opraviť jednu ktorá bola nahlásená a druhú ktorá nebola nevideli? alebo naozaj nemohli? lebo povedzme si po pravde, je to dosť bijúce do očí. to len na zamyslenie. ale znova škoda ďalšieho výjazdu a dalo sa to naraz opraviť, ušetrilo by sa na výjazde min na ceste. ale tak to už je na meste, alebo na ľuďoch 🤔 takže záver: Prosím o opravu aj tejto. značky 😊✌️

05. apríl 2020

Michal

pre istotu ak by sa prehliadol obr v hlavnom popise, tu je "videlnosť" značky z jednej strany..
05. apríl 2020

Michal

2 obr - vertikálna poloha zaručená ✌️
05. apríl 2020

Michal

3 obr - v zelenom kruhu je značka ktorá bola opravená a vyrovnaná v priebehu minulých dní po jej nahleseni 2.4, čiže naozaj 5metrov vedľa je ďalšia poškodená! a moja chyba, že som si nenašiel čas a nenahlásil ju tiež. lebo zjavne pre pracovníkov neviditeľná 😔
14. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
15. apríl 2020

Michal

na konci tejto ulice sa už niečo dialo, resp. poškodená značka zmizla a výjazd sa zas nespojil. Logika 0bodov a to som už vo viacerých podnetoch o tom písal a vyslovené ešte aj upozorňoval v dobrom samozrejme 😔 prečítajte si občania: Hraničná-vertikálna značka-poškodená https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/89055/hranicna-vertikalna-znacka-poskodena 
15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravná značka je zadaná nášmu dodávateľovi na opravu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
22. apríl 2020

Michal

asi nahlasim pre istotu samostatne, ak by vedeli vyrovnať aj toto 🙂 je to hneď vedľa, keď už tam budú chlapi a ja som detailista 🙏🤣
05. máj 2020

Michal

Stanko môžete označiť ako vyriešený, výjazd bol spojený s druhou značkou vedľa, tuto chlapi vyklepali a vyrovnali tiež ✌️🙂
02. marec 2021

Michal

opäť došlo k posunutie značky, zabraňuje výhľadu a informácií šoférom, že sa jedná o obytnú zónu ( už teraz tu dochádza ku konfliktom keďže šoféri porušujú jednosmerku a jazdia viac ako 30km/h PROSÍM O OPRAVU
03. marec 2021

Michal

diagnostika problému... ďakujem za obnovenie podnetu ✌️
16. marec 2021

Michal

prosíme o opätovné otvorenie podnetu a opravu 🙏 vodiči zabúdajú že je to obytná zóna a jazdia tu Rallye Hraničná prípadne na pánov desiatky jázd v proti smere 🏁 majú o výhovorku naviac, keďže tabuľu nevidno 😌
14. apríl 2021

Michal

prosím o opravu 🙏 ignorácia jednosmerky zásobené vďaka tomu že ju nevideno. ďakujem-e v mene Ružinovčanov
15. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

táto dopravná značka je zaradená v harmonograme opráv.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
15. apríl 2021

Michal

Ďakujeme ❤️

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania